Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak przygotować dobry wniosek o dotację?  Mamy dla Ciebie kurs i dwie publikacje. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Centrum Aktywności Lokalnej Zakrzów

Wilanowska 29A, Wrocław, Polska, Kierować się do basenu Zakrzów, to zaraz obok

Dziś, 17:00 - 19:00

13 grudnia 2025

Bezpłatne

Zapraszamy dorosłych oraz młodzież 12+ na warsztaty rękodzieła, które odbędą się w sobotę o godz. 17:00. Wspólnie wykonamy świąteczne ozdoby choinkowe z makramy 🎄🧶. To świetna okazja, aby poznać nową technikę, spędzić twórczo czas i zabrać do domu coś wyjątkowego. Warsztaty są bezpłatne, a udział można zgłosić tutaj: https://forms.gle/ARjjRgdmyQsm22oA8

Reklama

W sobotę 13 grudnia, dokładnie o godz. 17:00 zapraszamy osoby dorosłe oraz młodzież w wieku 12+ na warsztaty rękodzieła, podczas których wykonamy świąteczne ozdoby choinkowe z makramy 🎄🧶.
To świetna okazja, żeby poznać nową technikę, spędzić twórczo czas i zabrać do domu coś wyjątkowego.
Warsztaty są są bezpłatne! 🌟
Zapisy na ten warsztat: https://forms.gle/ARjjRgdmyQsm22oA8

Centrum Aktywności Lokalnej Zakrzów jest prowadzone przez Stowarzyszenie Zmieniaj Zakrzów i współfinansowane ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

Szczegóły wydarzenia

  • Rodzaj wydarzenia:
    Bezpłatne
  • Początek wydarzenia:
    Dziś, 17:00
  • Zakończenie wydarzenia:
    Dziś, 19:00
  • Miejsce:
    Centrum Aktywności Lokalnej Zakrzów
    Wilanowska 29A, Wrocław, Polska
    Kierować się do basenu Zakrzów, to zaraz obok
  • Organizator:
    Stowarzyszenie Zmieniaj Zakrzów
  • Osoba kontaktowa:
    Pokaż
  • E-mail:
    Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.