Chcesz, żeby decyzje walnego zebrania były ważne? Skorzystaj z instrukcji dla stowarzyszeń. Sprawdź >
Koordynator dostępności w jsfp – obowiązki, zadania, odpowiedzialność, standardy pracy
za miesiąc
25 lutego 2026, 09:00
Płatne
Jeśli jesteś koordynatorem ds. dostępności od niedawna lub zamierzasz nim zostać to szkolenie pomoże Ci przygotować się do pełnienia tej roli.
Koordynator ds. dostępności jest w instytucji pośrednikiem pomiędzy klientem a urzędem, dlatego niezwykle istotne jest by spełniał swoją rolę i realizował obowiązki zgodnie z przepisami ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. W celu usystematyzowania wiedzy, wskazania roli, jak i zadań, które stoją przed stojących koordynatorem przygotowaliśmy szkolenie, podczas którego przedstawimy od postaw najistotniejsze kwestie dotyczące obowiązków, odpowiedzialności oraz wyzwań, z którymi mierzą się w swojej codziennej pracy koordynatorzy ds. dostępności.
Szczegóły wydarzenia
-
Rodzaj wydarzenia:Płatne
-
Początek wydarzenia:25 lutego 2026, 09:00
-
Zakończenie wydarzenia:25 lutego 2026, 13:00
-
-
Organizator:Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego
-
E-mail:Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.