Zaplanuj kampanię z ngo.pl Pobierz ofertę i cennik >
Szkolenie on-line. Mamy FIOła na Małopolskę, czyli PROMOCJA projektów Małopolska Lokalnie 2026
za 15 dni
27 lutego 2026, 18:00
Bezpłatne
Bezpłatne szkolenie online o promocji projektów społecznych w programie Małopolska Lokalnie i Lokalnych Programach Grantowych. Uczestnicy dowiedzą się, jak planować działania promocyjne, poprawnie opisać je we wniosku oraz dokumentować i komunikować projekt zgodnie z wytycznymi konkursów.
Grafika promująca szkolenie „Mamy FIOła na Małopolskę, czyli promocja projektów”. Na jasnym tle z turkusowo-granatowym wzorem widnieje tytuł szkolenia oraz logo konkursu „Mamy FIOła na Małopolskę”. Na dole logotypy: Komitet do spraw Pożytku Publicznego, Narodowy Instytut Wolności – CRSO, NOWE FIO, projekt Małopolska Lokalnie oraz operatorzy: Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych i Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze.
Autor/źródło: www.malopolskalokalnie.plZapraszamy na bezpłatne szkolenie online skierowane do osób przygotowujących wnioski i realizujących projekty w programie Małopolska Lokalnie oraz Lokalnych Programach Grantowych. Spotkanie pomoże zaplanować promocję projektu tak, aby była zgodna z wymaganiami konkursów i wspierała ocenę wniosku oraz późniejsze rozliczenie działań.
Zakres szkolenia
- Znaczenie promocji w projekcie
Dlaczego działania promocyjne są ważne i jak je poprawnie opisać we wniosku. - Konkurs „Mamy FIOła na Małopolskę”
Jak zaplanować zgłoszenie już na etapie przygotowywania projektu. - Promocja w mediach społecznościowych
Jak komunikować działania projektowe i prowadzić dokumentację zgodnie z wytycznymi programów grantowych.
Szkolenie ma charakter praktyczny – uczestnicy poznają konkretne wskazówki i rozwiązania możliwe do zastosowania w swoich projektach.
Szczegóły organizacyjne
Data: 27.02.2026 r.
Godzina: 18:00–20:00
Forma: szkolenie online (platforma Zoom)
Zapisy:
https://formularze.bis-krakow.pl/ML_szkolenia/
Prowadząca
Agnieszka Węgrzyn – starsza specjalistka ds. promocji w Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych. Od lat wspiera organizacje pozarządowe i grupy nieformalne w planowaniu, dokumentowaniu i komunikowaniu działań projektowych, współpracując m.in. przy programie Małopolska Lokalnie i Lokalnych Programach Grantowych.
Szkolenie realizowane w ramach programu Małopolska Lokalnie współfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021–2030.
Szczegóły wydarzenia
-
Rodzaj wydarzenia:Bezpłatne
-
Początek wydarzenia:27 lutego 2026, 18:00
-
Zakończenie wydarzenia:27 lutego 2026, 20:00
-
Miejsce:online
-
Organizator:Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych
-
Osoba kontaktowa:Pokaż
-
E-mail:Pokaż
-
Telefon:Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.