Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Dodaj ogłoszenie  Wyróżnij je i zwiększ widoczność. Więcej >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Od pomysłu do innowacji – z doświadczenia innowatorki | Webinar

Reklama
Cała Polska

za 7 dni

12 marca 2026, 17:00

Bezpłatne

Webinar o kulisach powstania innowacji „Dziewczyny Rządzą” – od pomysłu do realnego produktu i warsztatów. O swoim doświadczeniu opowie współautorka projektu Agata Kominiak, a spotkanie poprowadzi Agnieszka Chlebowska-Ogurkis. W programie także sesja Q&A i konsultacje. Wydarzenie odbędzie się 12.03 online na Zoomie.

Grafika dekoracyjna: nazwa i termin opisywanego powyżej spotkania z dziewczyną skaczącą na skakance i drogą w tle.

Grafika dekoracyjna: nazwa i termin opisywanego powyżej spotkania z dziewczyną skaczącą na skakance i drogą w tle.

Reklama

Niezwykły proces i fantastyczna przygoda, a wyzwań nie brakowało!

O procesie pracy nad innowacją "Dziewczyny Rządzą" opowie jej współautorka - Agata Kominiak. Zapraszamy na rozmowę o praktycznym doświadczeniu, od pomysłu do realnego produktu i świetnej ofercie warsztatów, która ma swoje początki w innowacji.
W programie również sesja Q&A oraz możliwość konsultacji.

Innowację można pobrać tutaj:
https://innowacje.rops.poznan.pl/project/dziewczyny-rzadza/

Gościni:
Agata Kominiak - managerka projektów społecznych, trenerka, współzałożycielka Fundacji im. Julii Woykowskiej i fundatorka w Fundacji Muzeum Historii Kobiet, aktualnie wspiera w rozwoju. Autorka projektów aktywizacji i wzmocnienia kobiet i młodzieży, Warsztatów Mocy. Współautorka gry społecznej (przygotowanej w ramach inkubatora Włącznik Innowacji Społecznych) - Dziewczyny Rządzą!, w której graczki wcielają się w role Radnych i rozwiązują problemy miasta. Autorka i realizatorka projektu oraz raportu Asystentki międzykulturowe - adaptacja i włączanie.Wyróżniona w Konkursie WielkoPolka 2024r. w kategorii Edukacja.
Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza i absolwentka studiów podyplomowych: Master Administration des Entreprises na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu/Uniwersytecie Rennes we Francji oraz kursu Promengo - zarządzania organizacją pozarządową.

Prowadząca:
Agnieszka Chlebowska-Ogurkis - Projektantka procesów, warsztatów i programów społeczno-artystycznych, facylitatorka, moderatorka. Specjalistka design thinking. Ekspertka ds. innowacji, wspiera społeczności, organizacje i instytucje w tworzeniu innowacyjnych, twórczych rozwiązań skierowanych do społeczności w oparciu o potrzeby, trendy i zasoby. Twórczyni działań społeczno-artystycznych. Absolwentka wiedzy o teatrze (UAM Poznań), Wydziału Artystycznego (VDU Kaunas) oraz Laboratorium Nowych Praktyk Teatralnych: dramaturgia.
O swoim doświadczeniu miała okazję opowiadać m.in. na scenie TEDx.
Współtwórczyni kolektywu, który działa z lokalną społecznością. Współpracuje z instytucjami kultury, ngo oraz grupami nieformalnymi.

12.03
17:00-18:30 (część teoretyczna)
18:30-20:00 (Q&A i konsultacje)
online (platforma Zoom)

Zapisy wyłącznie poprzez formularz rejestracyjny dostępny tu:
https://www.webankieta.pl/ankieta/1661186/od-pomyslu-do-innowacji-z-doswiadczenia-innowatorki-webinar.html


[Grafika dekoracyjna: nazwa i termin opisywanego powyżej spotkania z dziewczyną skaczącą na skakance i drogą w tle.]

#FunduszeUE
Projekt Włącznik 2.0 realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet V Innowacje społeczne.

Szczegóły wydarzenia

  • Rodzaj wydarzenia:
    Bezpłatne
  • Termin rejestracji:
    12 marca 2026, 09:00
  • Początek wydarzenia:
    12 marca 2026, 17:00
  • Zakończenie wydarzenia:
    12 marca 2026, 20:00
  • Organizator:
    Link
  • Osoba kontaktowa:
    Pokaż
  • E-mail:
    Pokaż
  • Telefon:
    Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.