Jak korzystać z KSeF w organizacji pozarządowej? Dołącz do webinarium edu.ngo.pl >
Projektowanie propozycji wartości
W czwartek, 16:00 - 20:00
19 marca 2026
Bezpłatne
Fundacja Instytut Polityk Publicznych, operator Centrum Obywatelskiego Centrum C 10, zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach online pt. „Projektowanie propozycji wartości”, podczas których dowiesz się, jak projektować rozwiązania, które faktycznie odpowiadają na oczekiwania Twoich odbiorców. Szkolenie odbędzie się w czwartek, 19 marca w godzinach 16:00-20:00.
Jak stworzyć ofertę, która naprawdę odpowiada na potrzeby odbiorców?
Wiele produktów i usług powstaje w oparciu o założenia twórców, a nie rzeczywiste potrzeby użytkowników.
Podczas warsztatów organizowanych przez Centrum Obywatelskie Centrum C 10 oraz Fundację Instytut Polityk Publicznych pt. „Projektowanie propozycji wartości” dowiesz się, jak uniknąć tego błędu i projektować rozwiązania, które faktycznie odpowiadają na oczekiwania Twoich odbiorców.
To praktyczne szkolenie pomoże Ci lepiej zrozumieć swoich beneficjentów, klientów lub użytkowników, odkryć ich motywacje, potrzeby oraz emocje związane z korzystaniem z produktów i usług. Poznasz sprawdzone narzędzia oraz metody wykorzystywane w projektowaniu usług, innowacji i modeli biznesowych, które pomogą Ci stworzyć jasną, atrakcyjną i wyróżniającą się propozycję wartości.
Kiedy? 19.03, godziny 16:00–20:00
Gdzie? szkolenie online
Po wypełnieniu formularza na podany adres e-mail prześlemy wszystkie informacje potrzebne do udziału w szkoleniu, w tym link do spotkania.
Podczas szkolenia nauczysz się:
- rozróżniać proponowane rozwiązania od rzeczywistych potrzeb odbiorców,
- analizować potrzeby, motywacje i emocje użytkowników,
- definiować produkt lub usługę z perspektywy wartości dla odbiorcy,
- tworzyć unikalną propozycję wartości, która wyróżni Twoją ofertę,
- sprawdzać i testować swoje pomysły jeszcze przed ich wdrożeniem.
Program szkolenia obejmuje m.in.:
- czym jest propozycja wartości i dlaczego jest kluczowa dla sukcesu projektu,
- najważniejsze cechy dobrze zaprojektowanej propozycji wartości,
- proces projektowania propozycji wartości krok po kroku,
- narzędzia do testowania i weryfikowania pomysłów,
- analizę przykładów skutecznych propozycji wartości,
- pracę nad stworzeniem własnej propozycji wartości.
Szkolenie skierowane jest do osób, które:
- tworzą lub rozwijają produkty, usługi lub projekty społeczne,
- pracują z beneficjentami, klientami lub użytkownikami,
- chcą lepiej dopasować swoją ofertę do realnych potrzeb odbiorców.
Serdecznie zapraszamy do udziału!
Szczegóły wydarzenia
-
Rodzaj wydarzenia:Bezpłatne
-
Początek wydarzenia:W czwartek, 16:00
-
Zakończenie wydarzenia:W czwartek, 20:00
-
Miejsce:online - link zostanie wysłany po rejestracji przez formularz
-
Organizator:Fundacja Instytut Polityk Publicznych
-
E-mail:Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.