Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zgłosić zmiany władz do sądu?   Poznaj instrukcje dla fundacji i stowarzyszeń >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Tkanki Kultury - spotkanie sieciująco - rozwojowe: Narzędzia i praktyki, które ułatwiają pracę

Reklama
PURO Hotel Kraków Kazimierz

Halicka 14A, Kraków, Polska

za 7 dni

25 maja 2026, 16:30

Bezpłatne

Tkanki Kultury to cykl bezpłatnych, kreatywnych spotkań i warsztatów, które łączą ludzi działających w kulturze, organizacjach i społecznościach lokalnych. Powstały po to, by inspirować do współpracy, wymiany doświadczeń i tworzenia wspólnych inicjatyw. Rozmawiamy o tym, jak działać mądrzej, uważniej i bardziej w zgodzie z sobą.

Reklama

Jeśli działasz z misją, ale na co dzień ogarniasz też presję, tempo i milion spraw naraz w swojej organizacji, a do tego chcesz poznać inne organizacje z małopolski i śląska, nawiązać partnerstwa i współpracę, wymienić się doświadczeniami i poplotkować o świecie ngo - spotkajmy się w Krakowie 25 maja.

Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jak pracować mądrzej, a nie więcej: o dobrostanie, kreatywności i nowoczesnym podejściu do pracy. Pokażemy Ci konkretne narzędzia, które naprawdę pomagają w komunikacji, zarządzaniu zadaniami, organizacji procesów i porządkowaniu chaosu.

To spotkanie będzie o tym, jak tworzyć takie warunki pracy, które wspierają nie tylko efekty, ale też ludzi, współpracę i poczucie sensu..

HARMONOGRAM SPOTKANIA:
1. Wstęp
2. Przedstawienie się organizacji i uczestników 
3. Sesja ekspercka I: Zarządzanie sobą w NGO: jak działać skutecznie bez wypalenia
4. Speed networking
5. Warsztaty: Cyfrowe zaplecze pracy: narzędzia, procesy i komunikacja w NGO
6. Sesja ekspercka II: Wellbeing i sustainable work: dobrostan jako warunek twórczego działania
7. Zakończenie spotkania

Podczas spotkania będzie dostępny catering, nielimitowana kawa, herbata i woda - możesz przyjechać prosto po pracy, ugościmy Cię najlepiej jak potrafimy :)

UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY.

Szczegóły wydarzenia

  • Rodzaj wydarzenia:
    Bezpłatne
  • Początek wydarzenia:
    25 maja 2026, 16:30
  • Zakończenie wydarzenia:
    25 maja 2026, 20:00
  • Miejsce:
    PURO Hotel Kraków Kazimierz
    Halicka 14A, Kraków, Polska
  • Organizator:
    Fundacja Always More
  • E-mail:
    Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.