Tu organizacje szukają pracowników, pracowniczek Korzystaj z ogloszenia.ngo.pl >
Ogólnopolski Plebiscyt "Kobiety z pasją 2026"
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Dziś, 00:00
7 lipca 2026, 00:00 - 31 lipca 2026, 23:59
Płatne
Od 20 czerwca trwa nabór Kandydatek do plebiscytu „Kobiety z pasją 2026”. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2026. Organizatorem Plebiscytu jest: Stowarzyszenie AKCJA ZDROWIE przy współpracy FUNDACJI AKTYWNEJ REHABILITACJI FAR. Projekt dofinansowany przez PFRON.
Zgłaszać można najbardziej aktywne i warte wyróżnienia kobiety, które mimo niepełnosprawności wykorzystują cały swój potencjał, aby być aktywnymi przedstawicielkami społeczeństwa. Promuje kobiety, które odnoszą sukcesy w pracy zawodowej i społecznej, na niwie artystycznej, w dziedzinie nauki i sportu oraz pracy zawodowej. Laureatki wybiera Kapituła, w skład której wejdą przedstawiciele organizatorów, administracji rządowej, samorządowej, biznesu, mediów, szkół wyższych, organizacji pozarządowych.
Spośród kandydatek zgłoszonych na etapie wojewódzkim Kapituła nominuje po jednej kandydatce w każdej kategorii do etapu wojewódzkiego. Na etapie ogólnopolskim Kapituła wybierze po jednej laureatce w każdej kategorii i przyzna dodatkowe nagrody i wyróżnienia. Na stronie www.kobietyzpasja.com.pl znajdują się szczegółowe informacje dotyczące zgłaszania kandydatek do plebiscytu. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2026.
Podmiotami uprawnionymi do zgłoszenia kandydatek są: jednostki administracji rządowej, jednostki administracji samorządowej, organizacje pozarządowe, media, placówki edukacyjne, osoby prywatne.
Plebiscyt zakończy Ogólnopolska Gala, która odbędzie się 24 września 2026 w Bydgoszczy.
Pliki do pobrania
Szczegóły wydarzenia
-
Rodzaj wydarzenia:Płatne
-
Początek wydarzenia:Dziś, 00:00
-
Zakończenie wydarzenia:31 lipca 2026, 23:59
-
-
Organizator:Akcja Zdrowie
-
E-mail:Pokaż
-
Telefon:Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.