Czy wolno zbierać dane osobowe „na zapas”? Odpowiada ekspertka ngo.pl. Sprawdź >
Mosty zamiast murów 2.09.2026 // Warsztat 1/4 z cyklu 'Szanuję siebie'
ks. Z. Sajny 1, 05-530 Góra Kalwaria, Polska
za 18 dni
2 września 2026, 17:00
Bezpłatne
🌿 Mosty zamiast murów – bezpłatny warsztat dla kobiet w Górze Kalwarii, oparty na Porozumieniu bez Przemocy (NVC). Poznasz 4 kroki NVC i nauczysz się mówić o swoich uczuciach i potrzebach oraz słuchać z większym zrozumieniem. 📅 2.09.2026, 17:00–19:00 📍 Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii 💚 Udział bezpłatny, obowiązują zapisy.
Grafika promująca bezpłatny warsztat dla kobiet „Mosty zamiast murów” z cyklu „Szanuję siebie”, organizowany przez Fundację KOBEL. Warsztat odbędzie się 2 września 2026 r. w godz. 17:00–19:00 w Bibliotece Publicznej w Górze Kalwarii. Spotkanie oparte na NVC będzie poświęcone komunikowaniu uczuć i potrzeb, słuchaniu ze zrozumieniem oraz budowaniu porozumienia. Udział bezpłatny, obowiązują zapisy.
Autor/źródło: Aleksandra KowalczykSZANUJĘ SIEBIE | Mosty zamiast murów
Bezpłatny warsztat dla kobiet w Górze Kalwarii
Jak mówić o tym, co dla mnie ważne, żeby zostać usłyszaną?
Jak słuchać, żeby naprawdę zrozumieć drugą osobę?
I co zrobić, kiedy zamiast rozmowy pojawiają się oceny, krytyka albo napięcie?
Zapraszamy na „Mosty zamiast murów” – pierwszy warsztat z cyklu „Szanuję siebie”, oparty na Porozumieniu bez Przemocy (NVC).
Podczas spotkania poznamy 4 kroki NVC i przyjrzymy się temu, jak odróżniać fakty od ocen, rozpoznawać własne uczucia i potrzeby oraz mówić o nich w sposób, który zwiększa szansę na porozumienie.
Będziemy ćwiczyć jak mówić, żeby być usłyszaną, i jak słuchać, żeby zrozumieć – a nie tylko odpowiedzieć.
To będzie praktyczne spotkanie z przestrzenią na rozmowę, refleksję i ćwiczenia. Nie musisz znać NVC ani mieć wcześniejszego doświadczenia.
2 września 2026
17:00–19:00
Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii
ks. Z. Sajny 1, 05-530 Góra Kalwaria
Zapisy: https://forms.gle/TQqPMSVpYsvDDGX28
Udział w warsztacie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.
Projekt „Odzyskuję Siebie – Powiatowa Grupa Wsparcia i Szanuję siebie - Warsztaty Wsparcia dla Kobiet” jest finansowany ze środków Powiatu Piaseczyńskiego.
Organizator: Fundacja KOBEL – Kobiety Bez Lęku
Szczegóły wydarzenia
-
Rodzaj wydarzenia:Bezpłatne
-
Początek wydarzenia:2 września 2026, 17:00
-
Zakończenie wydarzenia:2 września 2026, 19:00
-
Miejsce:Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii
ks. Z. Sajny 1, 05-530 Góra Kalwaria, Polska
-
Organizator:Fundacja KOBEL - Kobiety Bez Lęku
-
Osoba kontaktowa:Pokaż
-
E-mail:Pokaż
-
Telefon:Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.